Наша компанія пропонує універсальне мікродобриво «ЦІІАТ» для с/г і декоративних культур, що сприяє реальному поліпшенню родючості, підвищенню врожайності, стійкості рослин до посухи, перемерзання, опіків від нітратів, шкідливого впливу пестицидів і т.д. Препарат «ЦІІАТ» представляє собою універсальне мікродобриво – хелатний комплекс мікроелементів на базі стабілізованих гумінових речовин, з ультрафіолетовим протектором і елементами антиоксидантної системи захисту рослин. 

Оптимальним методом застосування мікродобрива «ЦІІАТ» всіх марок є позакореневе внесення стандартними обприскувачами спільно з мінеральними добривами або пестицидами.

Опис:
Водна суспензія з незначним осадом від коричневого до темно-коричневого кольору, без запаху або з незначним запахом компосту. Продукт забезпечує підвищену стійкість імунної системи грунтової біоти і агрокультур, сприяє захисту населення від наслідків впливу сонячної радіації, посухи, заморозків, надлишку вологи, бактеріальної інфекції і мутагенів, шкідників, хімічного забруднення, радіоактивного ураження і аномального електро-магнітного випромінювання. Використовується для відновлення бактеріальної азотфіксуючої грунтової мікрофлори з метою активації процесу нітрифікації органічної речовини в грунті (збільшення доступного для рослин азоту). Співвідношення мікроелементів збалансовано відповідно до потреб ґрунтових мікроорганізмів. Призначений для передпосівної обробки насіння і посадкового матеріалу, підживлення в період вегетації при вирощуванні зернових, технічних, овочевих, квітково-декоративних та плодово-ягідних культур, у відкритому і захищеному грунті з метою прискорення росту і розвитку рослин, підвищення стійкості їх до несприятливих умов вирощування , збільшення врожайності і поліпшення його якості.

Використання в сільському господарстві:
Основне внесення під зернові, зернобобові, олійні та технічні культури (в т.ч. рапс, бавовна, соняшник), овочі, садово-ягідні культури, картопля, квіти, газонні трави і декоративні рослини при нормі внесення добрива 2 л на гектар по ранній вегетації, а також шляхом передпосівної обробки насіння зернових, зернобобових, олійних, овочів, садово-ягідних культур, картоплі, квітів, газонних трав та декоративних рослин при нормі внесення добрива 400 мл в 10 л протруйника на 1 тонну насіння.

Сумісність:
Сумісний з будь-якими засобами захисту рослин.

Результат:
• Висока ефективність застосування в будь-яких кліматичних зонах, в тому числі посушливих – приріст врожаю на 15-30%;
• Значне зростання якості врожаю;
• Зниження токсичного впливу на с / г культури мінеральних добрив, хімікатів;
• Зниження норм використання мінеральних добрив і хімікатів на 15-20%; тим самим, забезпечується щадний режим використання земельних ресурсів і знижується нітратне навантаження на урожай;
• Забезпечення підвищеного волого утримання в грунті;
• Захист від шкідливого впливу ультрафіолету (опіки) на листову частину рослин; в результаті застосування кількість утвореного нітратного азоту в ґрунті перевищує контрольні значення в 1,6 – 2 рази, що є наслідком стимуляції розвитку бактерій обох азотфіксуючих груп.

Вплив на здоровя:
• Безпечний для здоров’я. Вирощена з використанням добрив сільськогосподарська продукція, не представляє собою небезпеку для здоров’я (за умови дотримання норм і кратності внесення добрива).
• Не містить стимуляторів росту гормонального типу природного, або синтетичного походження.
• Не відноситься до небезпечних речовин, тара не потребує спеціальної утилізації.

Категорії: UncategorizedЗМІ про нас